Kargo 100 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir(Altında ise 14 tl'dir.). Kapıda ödeme vardır. Kapıda ödeme ücreti 5 tl'dir. Duvara çift taraflı bant ile yapışmaktadır. Bantı yanında gönderiyoruz. Siparişleri Sadece websitemiz üzerinden alıyoruz. Mail adresinizi dikkatli ve boşluk bırakmadan yazınız.
Ne Aramak İster siniz ?

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Ne Kadar? Teslimat süresi Nedir?

Kargo ücreti 100 tl'ye kadar olan alışverişlerde 14 tl. 100 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir. Ürünleriniz en geç ertesi iş günü kargoya teslim edilir. Kargo girişi yapıldığına dair sms tarafınıza ulaştıktan sonra 1 ila 5 iş günü arasında , bulunduğunuz il ve ilçenin mesafesine göre değişen sürelerde teslimatlar gerçekleşir. 

Kişiye özel yapıyor musunuz?

Evet Kişiye özel yapıyoruz. Kişiye özel fotoğraflarınızı linke tıklayarak ekleyip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kişiye özel sipariş ödemeleri banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme alınır. Kişiye özel sipariş vermek için tıklayın

Ürünler ne zaman elimde olur?

Ürünleriniz en geç ertesi iş günü kargoya teslim edilir. Kargo girişi yapıldığına dair sms tarafınıza ulaştıktan sonra 1 ila 5 iş günü arasında , bulunduğunuz il ve ilçenin mesafesine göre değişen sürelerde teslimatlar gerçekleşir. 

Ürünler duvara nasıl asılıyor?

Ürünler çift taraflı köpüklü bant ile duvara yapıştırılıyor. Kaliteli çift taraflı bantı ürün ile birlikte gönderiyoruz. 20*30 cm ürün için her ürüne 2 adet, 30*40 ürün için her ürüne 4 adet gelecek şekilde siparişiniz düzenleniyor.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet efendim sitemizden vereceğiniz siparişlerde ödeme yöntemi olarak kapıda ödemeyi seçebilirsiniz. Kapıda ödeme ücreti 5 tl'dir.

Gelip yerinizden seçip alabilir miyim?

Firmamızda hazırda stoklu ürün satışımız olmadığından yerimizden teslimat yapamıyoruz. Her sipariş, sistemimize düştükten sonra basılıp paketlenip kargolanır.

Size Nasıl Güvenebilirim?

Bugüne kadar binlerce kişinin duvarını ahşap tablolarımızla süsledik. Müşteri memnuniyet oranımız %98 civarındadır. Sizleri memnun etmek için ne gerekiyorsa yapmaya her daim hazırız. 

Şeffaf Kargo Var mı?

Ürünler ahşap olduğundan dolayı şeffaf kargo gönderemiyoruz. Özel karton korumalı kutusunda güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz.

İade veya Değişim Var mı?

Ürünler siz sipariş verdikten sonra siparişinize özel basılıp gönderildiğinden iade veya değişim yoktur. Sadece hasarlı gelen ürünlerde yenisi derhal ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir.